Żelkot poliestrowy - IZO P (NF)

Opis produktu

IZO P (NF) jest wysokiej jakości żelkotem poliestrowym, tworzącym barierę dla wody i promieniowania UV. Nadaje wyrobom wysoki połysk. Jest produkowany na bazie żywicy izoftalowej. IZO P (NF) nadaje produktowi twardą, czystą i błyszczącą powierzchnię, odporną na długotrwałe działanie nawet bardzo zanieczyszczonego środowiska.


Zakres stosowania

IZO P (NF) jest dostępny w wersji natryskowej N i do nakładania pędzlem R Zalecany jest do użycia w produkcji sprzętu pływającego i armatury sanitarnej.

Maksymalny czas przechowywania żelkotu liczony od dnia produkcji wynosi 6 miesięcy. Żelkot powinien być przechowywany w miejscu zacienionym w którym temperatura nie przekracza 25?C. Żelkot należy delikatnie wymieszać przed użyciem. Temperatura na stanowisku pracy, surowców, form i narzędzi powinna być jednakowa i mieścić się w zakresie 18-25°C. Wilgotność powietrza nie powinna przekraczać 70%. Do utwardzania należy używać wysokiej jakości utwardzacza np.CUROX M-300 (nadtlenek metyloetyloketonu) w ilości 1.5 - 2.5%. Informacje na temat bezpieczeństwa zawarte są w karcie bezpieczeństwa produktu.

Gwarancja jakości

Produkcja, kontrola jakości i realizacja dostaw - Lamikolor.

   
   
statystyka